Księgarna internetowa. Kompleksowa oferta przewodników i map dla prawdziwego turysty. Stosujemy - system bezpiecznych p3atnosci online. Obslugujemy paczkomaty INPOST. Kolejność zakupów: WYSZUKIWARKA >> KOSZYK >> FINALIZACJA >> PODSUMOWANIE. Witamy i życzymy udanych zakupów

WYSZUKIWARKA

Szczegółowe dane o tytule.

Tytul:Wyżyna Sandomierska. Mapa turystyczna 1:75 000 ..

Autor: Korpak Jacek(red.)

ISBN:978-83-7605-678-4

Wydawca:Compass

Cena:10,00 zl. 13,30 zl.

Mapa częściowo dwustronna. Wymiary: 68 x 96 cm. Wydawnictwo Kartograficzne "Compass" Wydanie II. Kraków 2016

Mapa turystyczna okolic Sandomierza, niezmiernie ciekawych pod względem krajoznawczym i obfitujących w piękne krajobrazy i zabytki. Siatka GPS. Tereny te są opisane w przewodnikach Rewaszu "Małopolski Przełom Wisły" i "Małopolska Droga św. Jakuba".

Mapa częściowo dwustronna, obejmuje Wyżynę Sandomierską oraz fragmenty Przedgórza Iłżeckiego, Pogórza Szydłowskiego, Niecki Połanieckiej i Równiny Tarnobrzeskiej. Precyzyjnie naniesiono szlaki turystyczne piesze, rowerowe, przebieg Małopolskiej Drogi św. Jakuba (zob. wyżej), zabytki, obszary chronione (w tym ostoje Natura 2000) oraz inne ciekawostki krajoznawcze i z zakresu usług turystycznych. Zamieszczono też plan centrum Sandomierza w skali 1:10 000.

Po jednej stronie okolice Sandomierza na zachód od miasta, z Ostrowcem Świętokrzyskim, Ożarowem, Opatowem, Annopolem, Klimontowem, Połańcem i Tarnobrzegiem.

Zasięg mapy: Bałtów i Józefów nad Wisłą na północy, Ostrowiec Świętokrzyski i zamek Krzyżtopór na zachodzie, szosa Gorzyce - Annopol na wschodzie, Połaniec i Nowa Dęba na południu.

Po drugiej stronie są, ogólnie rzec biorąc, okolice Staszowa (Niecka Połaniecka i Pogórze Szydłowskie) ze Staszowem, Rakowe, Szydłowem i Połańcem.

Zasięg mapy: Iwanicka na północy, Połaniec i Pacanów, Stopnica na zachodzie, Połaniec na wschodzie.

Mapa sąsiaduje z innymi mapami tegoż wydawcy: "Górami Świętokrzyskimi" na północnym-zachodzie, "Ponidziem" na zachodzie i "Okolicami Rzeszowa cz. północna" na południu.

Pozycje o tematyce pokrewnej.

Tytuł:Małopolski Przełom Wisły. Od Sandomierza do Kazimierza...

Autor: Nasiadka Marek

ISBN:978-83-89188-94-6

Wydawca:Rewasz

320 stron, plus 32 strony barwne, 43 ilustracje czarno-białe, 27 mapek i planów, okładka miękka ze skrzydełkami, wewnątrz przedniego przeglądowa mapka doliny środkowej Wisły od Sandomierza po Kozienice. Wydanie I. Pruszków 2010...Więcej...