Księgarna internetowa. Kompleksowa oferta przewodników i map dla prawdziwego turysty. Stosujemy - system bezpiecznych p3atnosci online. Obslugujemy paczkomaty INPOST. Kolejność zakupów: WYSZUKIWARKA >> KOSZYK >> FINALIZACJA >> PODSUMOWANIE. Witamy i życzymy udanych zakupów

WYSZUKIWARKA

Szczegółowe dane o tytule.

Tytul:Wyżyna Śląska. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 ..

Autor:praca zbiorowa

ISBN:978-83-7605-112-3

Wydawca:Compass

Cena:10,00 zl. 13,00 zl.

Mapa dwustronna, wym. 98 x 68 cm. Zaznaczono przebieg szlaków turystycznych, naniesiono atrakcje turystyczne i przyrodnicze. Wydawnictwo Kartograficzne ?Compass?, wyd. III, Kraków 2014

Mapa turystyczna terenów okalających aglomerację śląską. Zastosowana skala czyni ją idealną do uprawiania wszelkich form turystyki, rekreacji i czynnego wypoczynku.
Mapa jest dwustronna, obejmuje obszary leśne w dorzeczu Małej Panwi, okolicach Toszka i Rud Wielkich. Precyzyjnie naniesiono szlaki turystyczne: piesze i rowerowe, granice rezerwatów, zabytki i miejsca warte odwiedzenia oraz inne ciekawostki krajoznawcze i z zakresu usług turystycznych.
Po jednej stronie tereny na północ od aglomeracji śląskiej, czyli obszar Wyżyny Śląskiej graniczący z Jurą Krakowsko-Częstochowską i lasy w dorzeczu Małej Panwi oraz okolice Tarnowskich Gór i Piekar Śląskich.
Zasięg mapy: Boronów i Poraj na północy, Bytom, Wojkowice i Łagisza na południu, Rokitnica, Tarnowskie Góry i Koszęcin na zachodzie, Siewierz i Poraj na wschodzie.
Po drugiej stronie tereny na zachód od aglomeracji śląskiej, czyli lasy w dorzeczu Małej Panwi oraz okolice Toszka, Łabęd i Sośnicowic z Parkiem Krajobrazowym ?Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich? oraz zespołami przyrodniczo-krajobrazowymi w okolicy Zawadzkich: Hubert, Mostki, Piaskowa Góra, Szczypki.
Zasięg mapy: Zawadzkie, Krupski Młyn na północy, Rudy, Knurów, Ornontowice na południu, Rudziniec, Jemielnica na zachodzie, Stare Tarnowice, Zabrze na wschodzie.

Pozycje o tematyce pokrewnej.

Tytuł:Wyżyna Miechowska. Mapa turystyczna w skali 1:60 000 .

Autor: Korpak Jacek (red.)

ISBN:978-83-7605-465-0

Wydawca:Compass

Mapa dwustronna, 96 x 68 cm. Atrakcje turystyczne i przyrodnicze, szlaki piesze i rowerowe, miejsca insurekcji kościuszkowskiej, rezerwaty przyrody. Siatka GPS Wydawnictwo Kartograficzne ?Compass?, wyd. II, Kraków 2014

...Więcej...